İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bitcoin İçin Kritik Hafta Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkabilir

 Bitcoin, bugün aylık bazda en kritik dönemini yaşıyor. Eğer direnci kırarsa tüm zamanların en yüksek BTC fiyatını görebiliriz.

Herkesçe bilinen lider kripto para birimi olan Bitcoin, geçtiğimiz zaman dilimlerinde yoğun bir yükseliş yakaladı. Satan yatırımcılardan sonra güçlü alışlarla kısa sürede BTC daha yüksek seviyelere ulaştı.

Yaşanan bu tür fiyat hareketleri, piyasalarda şu anda net bir boğa piyasasının olduğunu gösteriyor ve şu anda onu destekleyen temel ve teknik güç, BTC nin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabileceğini işaret ediyor.

Analistlere göre önümüzdeki günlerde veya haftalarda Bitcoin eğer 13.900$’ın üzerine çıkarsa, BTC yüksek bir ralli yaparak yukarı yönlü sert çıkış yapabileceği ifade ediliyor. Bu hafta veya önümüzdeki haftalarda bu kritik eşiğin aşılacağı düşünülüyor.

Boğa piyasasında olan BTC’nin zirve yaptığı 2017 yılında Bitcoin’in fiyatı, Aralık ayı için aylık minimumun 14.000 $’ın altında kapanmasıyla ayın ortasında 20.000 $’a ulaştı. Bu, bu geceki aylık kapanışının Bitcoin’in daha önce gördüğü en önemli şeylerden biri olabileceği anlamına geliyor. Eğer kritik seviye aşılırsa BTC tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşacak.

Analistlere göre Bitcoin İçin Kritik Seviye 13.900 Dolar

Bitcoin için kritik hafta bu hafta

Analistlere göre Bitcoin için kritik seviye 13.900 Doların, eğer bunun üzerine çıkarsa önümüzdeki haftalarda 20.000$ üzerinden işlem görebilir.

Hali hazırda 13.700 $ seviyelerinde olan BTC için önümüzdeki hafta çok kritik.

Alıcılar herhangi bir yoğun satış baskısını gidermeye devam ettikleri sürece, artışın çok kısa zamanda olma olasılığının çok yüksek olduğu düşünülüyor. Kısa vadede izlenecek kilit seviye kabaca 13.900 $’dır. Çünkü bu seviyenin üzerinde bir günlük mum hareketinin, BTC’nin aylık mumunun şimdiye kadarki en yüksek kapanışını görmesine izin verir.

Bitcoin şu anki fiyatıyla %2’nin üzerinde yükseliş gerçekleştirdi. Bu, bir gecede belirlenen 14.100 $’lık günlük yüksek seviyelerini ifade ediyor. Kripto para birimi, bu yükselişin ilk başladığından beri sürdürülebilir bir düşüş yaşamaması BTC piyasasına olan talebi de canlı tutuyor.

Yatırımcılar açısından her ne kadar ne olduğu daha tam olarak anlaşılmasa da, yüksek kar elde etmek isteyen yatırımcıların tercih ettiği Bitcoin için en kritik döneme girdiğimizi söyleyebiliriz. Bu hafta veya önümüzdeki haftalarda BTC kripto paralar içindeki liderliğini pekiştirip, diğer yatırım araçları içinden de daha karlı bir konuma gelebilir. Tabi bunların yorumdan ibaret olduğunu unutmamak gerekir. En iyi yatırım kendi kararlarınızı alabildiğiniz ve riskini hesaplayabildiğiniz yatırım olduğunu unutmayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.